fbpx

Програма лояльності

Шановні клієнти!

Ми вдячні вам за інтерес до якісної літератури і за те, що обрали саме муніципальний книжковий магазин «Будинок книги» Чернігівської міської ради. Сподіваємося, що програма лояльності для постійних покупців дасть вам можливість читати ще більше світових бестселерів та книжок українських авторів.

Як діє програма лояльності?

Загальна вартість придбаних вами товарів, починаючи з найпершої покупки, сумується. При цьому не враховується вартість доставки і сума анульованих замовлень.
3% – якщо загальна сума ваших покупок більша за 500 гривень;
5% – якщо загальна сума ваших покупок більша за 2500 гривень;
7% – якщо загальна сума ваших покупок більша за 7000 гривень;
10% – якщо загальна сума ваших покупок більша за 10 000 гривень;

Що треба зробити, щоб отримувати знижки?

Для цього зареєструйтеся на сайті, робіть замовлення, і при їх оформленні ви бачитимете свій відсоток знижки, а також суму, яку заощаджуєте на кожній замовленій позиції.
Якщо ви вже замовляли у нас книжки на сайті, то дізнатися суму своїх покупок можна в особистому кабінеті. Якщо вона більша за 500 гривень, то при наступному замовленні ви автоматично отримаєте відповідну знижку.
Купуйте, читайте та заощаджуйте разом з Чернігівським муніципальним книжковим магазином «Будинок книги»!

Знижка учасникам АТО

Муніципальний книжковий магазин «Будинок книги» надає знижку 10% учасникам АТО на весь ассортимент магазину, окрім акційних товарів та товарів в розпродажу.
Знижкою можна скористатись у наших магазинах за наявності посвідчення.

Соціальна знижка

Муніципальний книжковий магазин «Будинок книги» надає знижку 10% пенсіонерам всіх груп на весь ассортимент магазину, окрім акційних товарів та товарів в розпродажу.
Знижкою можна скористатись у наших магазинах за наявності посвідчення.

X