Ліга справедливості Початок 9789669171771

Ліга справедливості Початок

  • Немає в наявності 405.00
  • 405.00 грн.100% якість товарів

Швидка доставка по всій країні

Найбільший ассортимент у місті

Замовлення зворотного дзвінка

Найбільші герої світу ... вперше об'єднуються в команду! Світ стоїть на порозі нової ери - ери супергероїв. Але людство поки незвикло до цієї думки. Далеко не всім це подобається, що серед нас живуть люди, що володіють неймовірними здібностями. Але одного разу Земля стикається із загрозою занадто серйозною, щоб можна було обійтися без допомоги супергероїв ...Супермен, Бетмен, Чудо-жінка, Зелений Ліхтар, Флеш, Аквамен, Кіборг ... Нехай вони ще недосвідчені, зухвалі і самовпевнені, кожен з них - могутня сила, здатна протистояти злу. Але щоб захистити нашу планету від інопланетного вторгнення, їм доведеться об'єднатися. І тоді вони стануть ... Лігою Справедливості!
«Сценарій Джеффа Джонса і малюнки Джима Лі затягують читача і головних героїв у вир подій з перших сторінок і не відпускають до кінця. Дуже талановита команда DC створила привабливий світ для тих, хто тільки знайомиться з коміксами »- Usa Today «Чудова книжка» - Is Not It Cool News «Важко отримати від іншого коміксу стільки ж задоволення, як від Ліги Справедливості» - Fast Company «Події розвиваються дуже динамічно захоплюють читача з самого початку» - Yahoo! Associated Content

Автор:Джеф Джонс і Джим Лі

Мова: українська
Сторінок:192

УВАГА! ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ ВХОДЯТЬ ЗГІДНО ДОДАТКУ N 3 ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 19 БЕРЕЗНЯ 1994 Р. N 172,  ДО ПЕРЕЛІКУ  ТОВАРІВ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ (ПОВЕРНЕННЮ).

Характеристики
Ставка ПДВ Без НДС

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Конфіденційність даних і згоден з вимогами