Ліга справедливості Трон Атлантиди 9789669172617

Ліга справедливості Трон Атлантиди

  • Немає в наявності 405.00
  • 405.00 грн.100% якість товарів

Швидка доставка по всій країні

Найбільший ассортимент у місті

Замовлення зворотного дзвінка

Звездна творча команда, що складається з Джеффа Джонса, Івана Рейса, Пола Пеллетьєр, Джо Прадо і Тоні С. Деніела, представляє повномасштабну битву за панування над сушею і морем! «Ліга Справедливості: Трон Атлантиди» об'єднує 13-20 випуски «Ліги Справедливості» і 15-16 випуски «Аквамена».Перш ніж стати Акваменом, Артур Каррі був правителем Атлантиди. Але забобонні атланти, з їх ненавистю до мешканців суші, не змогли прийняти царя-напівлюдини. Вступивши в Лігу Справедливості, Артур залишив морське царство і передав владу над Атлантидою своєму єдиноутробним братові Орму, Володареві Океану. Деякий час підводне царство підтримувало нестійкий мир з поверхнею.До сих пір. Поки супергерої Землі зайняті іншими турботами, загадкова сила підштовхує Атлантиду і світ на поверхні до війни один з одним. Жертв стає все більше, повномасштабне вторгнення виглядає все більш імовірним, і тепер тільки Ліга Справедливості здатна запобігти криваве зіткнення, що обіцяє поховати під водою добру половину цивілізації. Бережіться: той, хто володіє троном Атлантиди, вирішує долю світу!
«Сценарій Джеффа Джонса і малюнки Джима Лі затягують читача і головних героїв у вир подій з перших сторінок і не відпускають до кінця. Дуже талановита команда DC створила привабливий світ для тих, хто тільки знайомиться з коміксами »- Usa Today «Чудова книжка» - Is Not It Cool News «Важко отримати від іншого коміксу стільки ж задоволення, як від Ліги Справедливості» - Fast Company «Події розвиваються дуже динамічно захоплюють читача з самого початку» - Yahoo! Associated Content

Автор:Джеф Джонс і Джим Лі

Мова: українська
Сторінок:256

УВАГА! ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ ВХОДЯТЬ ЗГІДНО ДОДАТКУ N 3 ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 19 БЕРЕЗНЯ 1994 Р. N 172,  ДО ПЕРЕЛІКУ  ТОВАРІВ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ (ПОВЕРНЕННЮ).

Характеристики
Ставка ПДВ Без НДС

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Конфіденційність даних і згоден з вимогами