Граматика Англійської мови збірник вправ 9789665090663

Граматика Англійської мови збірник вправ

  • Код: 986006
  • ISBN: 9789665090663
  • В Наявності

100% якість товарів

Швидка доставка по всій країні

Найбільший ассортимент у місті

Замовлення зворотного дзвінка

До складу посібника входить вправи з усіх основних розділів граматики англійської мови та. у стислому вигляді. відповідний граматичний матеріал. У в правах використовувається в сучасній англійській мові. Посібник можна використовувати як для вивчення та опрацювання. так і для повторення граматики.
     Вправи можеть бути використані як тестові завдання, а також як завдання для самостійних рабіт. Посібник може бути викорастино для роботи з учнями шкіл, як спеціалізованих, так і загального профилю, а також для більш дорослої аудиторії.
     В кожному розділі вправи розташовано в міру ускладнення, тому вони придатні для опрацювання учнями та студентами з різних рівнем підготовки.
     Наявність англо-українського та українсько-англійського словників полегшує роботу з посібником і надає можливість. не узгоджуючи лексико-граматичний матеріал. викристовувати його поряд з будб-яким підручником.
Видавництво: Логос
Мова : українська
 

УВАГА! ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ ВХОДЯТЬ ЗГІДНО ДОДАТКУ N 3 ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 19 БЕРЕЗНЯ 1994 Р. N 172,  ДО ПЕРЕЛІКУ  ТОВАРІВ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ (ПОВЕРНЕННЮ)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Конфіденційність даних і згоден з вимогами