Купуй книжки за 1000 ₴ від єПідтримка

Купуй книжки за  1000 ₴ від єПідтримка

Друзі, гарні новини для закоханих у книжки!
З 19 грудня 2021 року в Україні починають нараховувати по 1000₴ всім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від коронавірусу двома дозами вакцини. Цю суму не вдасться зняти, зате можна витратити на різні корисності, наприклад, на чудові книжки.

Що треба зробити:

Крок 1. Відкрийте віртуальну картку єПідтримка. На даний момент зробити це можна в таких банках: Monobank Альфа-банк Укргазбанк А-банк Ощадбанк Приватбанк Якщо у Вас вже є рахунок в котромусь із вищезазначених банків, процес займе декілька хвилин. Просто зайдіть в банківський мобільний додаток (не забудьте перед цим його оновити) і знайдіть послугу відкриття картки єПідтримка. Подайте заявку – і віртуальна картка з’явиться у додатку. Якщо ж ви не є клієнтом цих банків, рекомендуємо сходити до відділення банку або ж відкрити рахунок дистанційно, якщо банк дає таку можливість.

Крок 2. Подайте заявку на отримання коштів у Дії
. Встановіть додаток Дія і згенеруйте сертифікат вакцинації, якщо раніше цього не зробили. А в період з 19 до 29 грудня 2021 року перейдіть в додатку у розділ Послуги і виберіть пункт єПідтримка. Вкажіть банк, підтвердіть, що вам є 18 років – і протягом двох днів гроші потраплять на ваш рахунок.

Крок 3. Виберіть книжки, оплатіть замовлення та насолоджуйтеся
. І саме цікаве! Наповніть кошик книжками, які бажаєте придбати на 1000 грн .на нашому сайті https://domknygy.org.ua/, а потім перейдіть до сторінки замовлення і виберіть оплату онлайн, або завітайте до нас в офлайні  за адресою: м.Чернігів, пр.-кт Миру 45.

Чекаємо на Вас!

17.12.2021 15:34:18
0
24228

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Конфіденційність даних і згоден з вимогами