Будинок книги - Книгарня закохана у своє місто

 

Муніципальний книжковий магазин "Будинок книги" був створений в 1992 році та є власністю теріторіальної громади міста Чернігова. Основним видом діяльності магазина є торгівля книжковою та сувенірною продукцією, дитячими розвиваючими іграми та товарами для розвитку творчості, канцелярським приладдям. "Будинок книги" - один з найстаріших та улюбленіших книжкових магазинів Чернігова. Магазин зростав разом з поколіннями чернігівців, кожен містянин, хоча раз але побував в нашій книгарні - незалежно чи купляв він собі контурні карти в дитинстві, чи купляє зараз гарну книжку для своїх дітей та онуків.
Наш магазин постійно приймає участь в благодійних акціях та соціальних проектах.
Ми чекаємо на Вас!

 

Ми вдячні всім свідомим українцям, що виконують вказівки МОЗ, дотримуючись правил гігієни та залишаючись в ізоляції. Задля вашої безпеки та безпеки персоналу ми, мабуть вперше за 37 років існування книгарні, зачинили двері магазину. Але ми також розуміємо, як нелегко організувати час малюків, школярів або особистий, залишаючись в чотирьох стінах.
Муніципальна книгарня Будинок книги залишається з містом, але переформатовується та переходить в режим онлайн.

Зараз ми завантажуємо книжки та інші товари для творчості, канцелярські товари та іграшки.

Фото вибрано на ланах інтернету з метою підняття настрою!

Все буде гаразд!

 

 

Увага! Друковані видання входять згідно Додатку N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172,  до переліку  товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)