Конфіденційність даних | Дом Книги

КП «Будинок книги» Чернігівської міської ради гарантує безпеку конфіденційної інформації своїх клієнтів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Ми гарантуємо, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання вашого замовлення. Співробітники інтернет-магазину видавництва ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особиста безпека клієнтів

 1. Сайт КП «Будинок книги» Чернігівської міської ради, гарантує , що отримана від клієнтів інформація ніколи не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
 2. Сайт КП «Будинок книги» Чернігівської міської ради, може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Ця інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого профілю).
 3. Що таке реєстрація Реєстрація - це добровільне надання персональної інформації  для її постійного зберігання в базі даних інтернет-магазину domknygy.org.ua. Персональна інформація необхідна для взаєморозрахунків і забезпечення доставки замовлень. Без Вашого дозволу персональна інформація (у цілому або частково) не може бути надана третім особам. Чому вигідна реєстрація Реєстрація дає можливість:
  • брати участь в акціях, отримувати подарунки, отримувати інформацію про новинки та ін.;
  • дізнатися, на якій стадії обробки знаходиться ваше замовлення (стадії обробки відображаються в Особистому кабінеті);
  • відкласти на будь-який термін товари, що Вас зацікавили, у спеціальну папку, якщо в даний момент Ви маєте труднощі з вибором (відкладені товари можна переглянути на спеціальному сторінці, пройшовши за посиланням з Особистого кабінету);
  • проглянути історію замовлень. Вся інформація про зроблені Вами замовлення: дата, статус, склад, поточна знижка, ціни товарів, вартість доставки, адресу доставки і т.п.);
  • відредагувати особисті дані: змінити існуючу або додати нову адресу, змінити пароль і т.п.
 4. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Кабінет».
 5. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, КП «Будинок книги» Чернігівської міської ради з Вашої згоди може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
 6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення .
 7. Відправляючи замовлення, Ви підтверджуєте свою згоду на використання менеджерами сайту КП «Будинок книги» Чернігівської міської ради ваших персональних даних з метою обробки замовлення  без обмеження терміну дії. Згідно з статтею закону України «Про персональні дані», ця згода може бути відкликана лише за умови письмового повідомлення не менш ніж за 5 календарних діб до передбачуваної дати припинення використання персональних даних. Порядок обробки персональних даних: обробка персональних даних відбувається впродовж 5 діб після оформлення замовлення.