Зимова єПідтримка в «Будинок книги» Зимова єПідтримка стартувала! Ви можете отримати державну допомогу в розмірі 1000 гривень на придбання книг українських видавництв та використати у інтернет -магазині "Буди нок книги" Ми раді повідомити, що ви можете скор..
Ласкаво просимо в новий розділ нашого сайту, де ви зможете знайти книжки для тих, хто цікавиться архітектурою, мистецтвом та історією фотографії. Тут ви знайдете найкращі видання з цих галузей, які допоможуть вам розширити свої знання та глибше зрозуміти світ мистецтва, архітекту..
Любителі фентезі тепер можуть насолоджуватися новою серією книжок - 'Кров і попіл'. Це захоплююча епічна сага, яка перенесе вас в захоплюючий світ магії, інтриг та пригод. Автори зуміли створити унікальний світ з його власними законами та історією, яка захоплює з перших сторінок...
Подарункові сертифікати! Ідеальний подарунок для кожного. Що дарувати тому, у кого все є? Як гарантовано вгадати з подарунком? Що робити, якщо немає часу на пошуки? Відповідь одна. Виберіть універсальний подарунок − сертифікат. ..
Святий Миколай спільно з КП "Будинок книги" ЧМР передав подарунки - книжку-сюрприз авторки з Чернігівщини Юлия Юлия (Юлії Зозулі) для діточок з «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Служби у справах дітей Чернігівської ОДА керівнику закладу Лукашенко Олені Григорівн..
Пам'ятаєте, як у дитинстві було таке деструктивне бажання порвати чи розмалювати книги, журнали та стіни довкола? «Знищ цей щоденник» — це 224 сторінки абсолютної свободи. Малювати кавою, наклеювати етикетки з продуктів, використовувати вирізки чи відірвані шматки з журналів, ..
Нове доопрацьоване видання книги-бестселлера «Чернігів. Історія міста», яке з’явилося за ініціативи муніципальної книгарні «Будинок книги» та Чернігівської міської ради у співпраці з Українським культурним фондом*, презентував 3 червня в обласному історичному музеї автор – відоми..
Малювати може кожен! Представляємо ексклюзивну серію картин за номерами зі світлинами древнього міста. Малювати потрібно по пронумерованим контурам, які відповідають кольору фарби (номер на кришечці контейнера), акуратно зафарбовуйте контури і почне вимальовуватися справжня кар..
Мюльє — надзвичано заможна родина Франції, яку найчастіше ототожнюють із мережею гіпермаркетів «Ашан».Сім’я Мюлье – французькі мільярдери. Вони організували тріумфальний похід мережі «Ашан» по світу. Жоден з членів сім’ї не світиться на обкладинці «Форбс» та інших глянцевих видан..
Надзвичайно добра, затишна та позитивна книжка, яка навчить товаришувати, поважати один одного, сприймати інших такими, які вони є, а також насолоджуватися простими речами і бути від цього щасливими. ..
Як жили та розважалися студенти 90-х? Цю тему розкриває нам Олег Сенцов в збірці оповідань "Маркетер". Фактично усе життя тодішнє зводилося до заробляння засобів для виживання. Це саме стосується наполегливого студента з села, який отримував своє, ідучи напролом, всупереч у..
Що ми знаєм про Ван Гога? ⠀ По-перше він був не тільки художником, але як і більшість геніїв свого часу, він був не визнаний за життя та взагалі без підтримки рідні, які соромились його. Якийсь час Вінсент був пастором, а потім жив із повією, яку називав дружиною. Він міг прой..
У метро наступили на ногу, в соцмережі розкритикували, друзі викладають фото з відпочинку, а ти в цей час копаєш картоплю на дачі, як тут не роздратуватись чи не заздрити? Це емоції і почуття намагаються вплинути на наш настрій. Але можна подружитися з ними, навчитися прожи..
14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися ..
За 70 років свого життя ця людина зробила для охорони світу живих істот більше, ніж будь-хто інший. Серед його досягнень - 16 серйозних експедицій в різні регіони по всьому світу, створення природоохоронного зоопарку на острові Джерсі в Великобританії, 37 книг та безліч передач і..
Кажуть, найкращий спосіб довідатися про культуру іншої країни – це пожити в ній. А якщо мова йде про яку-небудь екзотичну – то й поготів. Письменниця Марина Гримич, докторка історичних наук, етнографиня, фольклористка, засновниця української школи прикладної антропології, філолог..
Адаму шістнадцять. Він живе з мамою та вітчимом Полом. Зовсім недавно Адаму діагностували шизофренію, і все попереднє життя пішло шкереберть. Аби позбутися зорових і слухових галюцинацій, він погоджується на експериментальне лікування. Щотижня для контролю впливу пігулок на орган..