Умови оплати та доставки у інтернет-магазині "Будинок Книги"

Способи оплати:

  • Карткою Visa або Mastercard через систему LiqPay (онлайн оплата на сайті найзручніший спосіб оплати без додаткової комисії) карткою єПдтримка
  • Онлайн через інтернет-банкінг Приват24 чи готівкою в терміналах ПриватБанку (після підтвердження замовлення ми надійшлемо номер нашого  рахунку в ПриватБанку)
  • Готівкою чи карткою під час отримання товару (можливо тільки при самовивозі з магазину)
  • Безготівковий розрахунок на підставі рахунку-фактури. 

Онлайн-оплата Вашого замовлення відбувається виключно через систему LiqPay.

LiqPay – це система миттєвих платежів, що створена ПриватБанком (Україна). LiqPay дозволяє легко відправляти гроші з банківської картки систем VISA/MASTERCARD або будь-якої картки ПриватБанка на віртуальний рахунок в системі LiqPay, що прив’язан до номеру мобільного телефону. За допомогою рахунку в LiqPay ви можете розраховуватися в інтернет-магазинах, переводити кошти на інший рахунок LiqPay, поповнювати телефон и таке інше.

Для здійснення покупки на нашому сайті за допомогою даної системи Вам необхідно виконати наступні дії:

  • Оформити замовлення вибравши спосіб оплати Карткою Visa або Mastercard (LiqPay).
  • Після оплацювання менеджером Вашого замовлення на сторінці замовлення появиться кнопка «Оплатити».
  • Натискаємо на кнопку «Оплатити» після чого Вас перенаправить безпосередньо на сторінку системи оплати LiqPay (https://www.liqpay.com). Де ви підтверджуєте своє бажання сплатити зазначену суму на користь вказаного продавця. Натисніть «Підтвердити».

Якщо ви вперше використовуєте свою карту в системі Liqpay, то платіж не буде миттєвим – всі нові карти проходять перевірку, що забезпечує безпеку платежів! Гроші будуть зняті з балансу Вашої кредитної карти відразу і зараховані на наш рахунок тільки після повної перевірки картки. Ви повинні отримати звіт про те, що операція перекладу пройшла успішно.

Способи доставки:

Укрпошта

Нова Пошта

Кур’єрська доставка

Самовивіз

за тарифами перевізника

БЕЗКОШТОВНО для замовлень від 950 грн

за тарифами перевізника

​БЕЗКОШТОВНО для замовлень від 950 грн

80грн. 0грн.

 

 

Увага! Друковані видання входять згідно Додатку N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172,  до переліку  товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).